31.10.2015

  • Z důvodu deklarovaného ne-proti-islámského postoje součásných členů předsednictva Svobodných, které čeká v listopadu obhajoba svých funkcí, jsem se v měsíci říjnu pokusil věcně odargumentovat pro některé novými informacemi a pro další zasazením do kontextu všeobecně známých informací, že islám a islamizace jsou pro svobodnou společnost totalitární hrozbou a aktuálně hrozbou č.1, které by každý "svobodný občan" měl čelit v první linii. Jaké je shrnutí a závěr?

1) Islám není náboženství jak...

30.10.2015

Pro racionální diskusi o (ne)hrozbě islámu doporučuji ze všech zdrojů se kterými jsem se seznámil, práce a výstupy následujících pěti analytiků z USA, z nichž jsem některé během tohoto roku přeložil do češtiny.

William McCants - pracovník Centra pro blízkovýchodní politiku a ředitel organizace Projekt vztahů USA s Islámským světem. Je také externím členem fakulty Univerzity Johnse Hopkinse a působil na vládních pozicích a pozicích think-tanků vztahujících se k islámu, Střednímu východu a teroris...

29.10.2015

Wilhelmus Simon Petrus Fortuijn, známý jako Pim Fortuyn (1948-2002) byl holandským spisovatelem, učitelem a politikem, který prosazoval pravicovou politiku laissez faire, deregulace a malého státu, euroskepticismus, antiklerikalismus, republikánství (Nizozemsko je monarchií), přímou demokracii, obhajoval práva žen a homosexuálů (sám byl gay), absolutní svobodu projevu a silně kritizoval multikulturalismus a Islám. V květnu 2002 byl předsedou strany "Pim Fortuyn list" a během před...

28.10.2015

Recenze knihy “Síla rozumu“ s vybranými zajímavými úryvky z knihy.

Oriana Fellaci (1929-2006) byla ateistickou provokativní italskou novinářkou a spisovatelkou s velmi osobitými názory a s nekompromisním proti-islámským postojem. Knihu “Síla rozumu“ napsala v roce 2004 a popisuje v ní, že Západ prochází krizí, která se mu může stát osudnou a že terorismus není jedinou strategií islámu, jak si podmanit západní civilizaci a že je nyní třeba zapojit čistý rozum při obraně proti islamizaci.

V knize j...

27.10.2015

Konference „Evropa, imigrace a islám“, pod záštitou prezidenta Miloše Zemana, organizovaná Stranou práv občanů, KSČM a Severočechy se uskutečnila 27.10.2015 od 13:00 do 16:00 v prostorách hotelu Svornost v pražských Dolních Pečernicích, na místo původně ohlášených prostor Senátu parlamentu ČR, ve formální a edukativní atmosféře.

Seminář byl moderován Václavem Janouškem a úvodní slovo měl senátor Ing. Jan Veleba. Své příspěvky přednesli Miroslav Lidinský, Bill Warner, Milan Podlipný, Petr Ha...

26.10.2015

Oriana Fellaci (1929-2006) byla ateistickou provokativní italskou novinářkou a spisovatelkou s velmi osobitými názory a s nekompromisním proti-islámským postojem. Knihu „Hněv a hrdost“ napsala v roce 2001 během asi 3 týdnů po událostech z 11.září 2001, které osobně díky svému pobytu v té době v New Yorku zažila.

Už dlouho se mi nestalo, že by mi mluvil někdo takto z duše, jako texty uvedené v této 14 let staré knize od iluzí zbavené a realitu znající...

25.10.2015

"Ministerstvo svobodného prostředí" je mystifikačně-brainstormingový projekt zabývající se myšlenkou, že ztráta svobod občanů a růst omezující byrokratické etatistické činnosti je vlivem absence ministerstva v jehož náplni by byly konkrétní a kvantifikovatelné cíle a kritéria zabývající se "ochranou svobodného prostředí", v obdobném rozsahu a logice v jakém funguje "ministerstvo životního prostředí". Jaké jsou výstupy ministerstva svobody z druhého funkčního období - října 2015?

Ekonomická genoc...

Please reload

Nejlepší příspěvky

Recenze knihy Síla rozumu od Oriany Fallaci

October 28, 2015

1/4
Please reload

Nejnovější příspěvky
Please reload

Archiv