30.11.2016

Po mém 5ti letém členství ve Svobodných, kdy jsem neprodloužil členství jako Olomoucký krajský předseda z osobních důvodů, a poté je i kvůli "nerealistickému" postoji k islámu a převažujícím nepraktickým libertariánským frázím místo konstruktivní diskuse přestal i podporovat, jsem nyní nadšen z ohlášeného vzniku Realistů reprezentovaných Petrem Robejškem a Pavlem Kohoutem. Realisté mají nejblíže tomu, co bych popsal jako pro mě ideální pravý S.B.O.R. (Svobodné Bratrstvo Občanů Republiky).

Názvos...

19.11.2016

Pojmy svoboda a demokracie jsou často zmiňovány a i brány jako synonyma. Jejich význam je však rozdílný. Svoboda je možnost či schopnost volit, rozhodovat a jednat podle vlastní vůle, ať je jakákoli a nést za to odpovědnost. Svoboda znamená „volný prostor možností volby, v jehož rámci může člověk rozhodovat sám o sobě za sebe sama.“ Demokracie je oproti tomu formou vlády, na které se všichni občané podílejí (přímo nebo nepřímo skrze volené zástupce) navrhováním a přijímáním zákonů, kterými...

17.11.2016

Organizace Islámské Spolupráce na svém webu zveřejňuje měsíční reporty/zpravodaje o projevech islamofóbie ve světě. Po vlně islámského terorismu v roce 2015 tyto pravidelné reporty skončily v květnu 2015 a až nyní v říjnu 2016 vyšlo další vydání, které uvádí:

Projevy islamofóbie

A. V USA a Kanadě:

USA: Muslim napaden na své cestě ke kázání

USA: Muž čelí nenávistným projevům za anti-islámské graffiti

USA: Matka z Tennessee je proti učebnici zahrnující islám

USA: Policejní šéf pod palbou muslimů za „sl...

17.11.2016

Na 43. setkání ministrů zahraničí zemí Organizace Islámské Spolupráce v uzbeckém Taškentu ve dnech 18-19.10.2016 byla také zveřejněna "9. výroční zpráva o islamofóbii" (za období květen 2015/září 2016), která uvádí nejzávažnější "islamofóbní výroky", které zní:

"Ti, kteří vrhají světlo na útlak v islámu jsou skuteční liberálové." (Ayaan Hirsi Ali)

"V jakékoli válce mezi civilizovaným člověkem a divochem, podporujte civilizovaného člověka." (Pamela Geller)

"Satan doručil islám Mohamedovi, násle...

17.11.2016

Někteří z nejstatečnějších obránců svobody přichází z islámských režimů. Muslimští disidenti (Alláhovi rebelové) jsou nejlepším osvobozeneckým hnutím pro miliony muslimů, kteří se snaží praktikovat svou víru mírumilovně bez podřizování se diktátu fundamentalistů a fanatiků. Nejen jim pomáhá šíření pravdivých a nezkreslovaných informací ze západních institucí, které jsou islámským světem označované jako "islamofóbní." O jaké instituce a disidenty jde?

Svobodomyslné anti-islámské organizace

  1.1)...

13.11.2016

Porucha Ne-akceptace Prezidenta (PNP) je typem patologického disociativního a psychotického chování, poprvé v USA pozorované v pozdních hodinách 8. listopadu 2016 a se zvyšující se závažností s plynoucím časem. Trpící Poruchou Ne-akceptace Prezidenta často vykazují příznaky výrazné kognitivní disonance, náhlých záchvatů vzteku, neovladatelného pláče, sebevražedných myšlenek a extrémního smutku.

Příznaky a symptomy:

Lidé s Poruchou Ne-akceptace Prezidenta jsou charakterističtí přetrvávající n...

5.11.2016

Fotogalerie Izraelských Obranných Sil a citáty slavných osobností o ochraně Izraele.

Článek byl publikován na blogu IHNED.

Please reload

Nejlepší příspěvky

Recenze knihy Síla rozumu od Oriany Fallaci

October 28, 2015

1/4
Please reload

Nejnovější příspěvky
Please reload

Archiv