Překlad původního článku What Multiculturalism Hides z 16.října 2018.

Multikulturalismus není projevem naší velkorysosti, či nějakým vznešeným výplodem pravdy a lásky. Multikulturalismus je to, co zbývá, když se ukázalo, že vlny migrantů nejsou ve svém důsledku přínosem, nýbrž ohrožením ekonomik evropských zemí.

Zaměřme se na příklad Francie. Po druhé světové válce, kdy Francie stála na vrcholu průmyslové společnosti, byly vlny migrace považovány za příznivé: pro nekvalifikovanou a středně kvalif...

Multiculturalism is not a manifestation of Europe's generosity, or some noble embodiment of love and truth. Multiculturalism is what remains after mass migration reveals itself as a threat, rather than a benefit, to the economies of European countries.

Take, for instance, the example of France. After the Second World War, when France underwent a boom of economic growth, waves of migration were viewed favorably: there were many job opportunities for unskilled and medium-skilled laborers, and the...

4.10.2018

Překlad původního článku China's 'Digital' Totalitarian Experiment.

Čínský prezident Si Ťin-pching není jen autoritářským vůdcem. Zřejmě věří, že strana musí mít nad společností absolutní kontrolu a že on musí mít absolutní kontrolu nad stranou. Tím, že se stejně jako Mao snaží mít kontrolu nad všemi aspekty společnosti, táhne Čínu zpět k totalitě. (Foto: Lin-tchao Čang / Getty Images)

Do roku 2020 mají čínští představitelé v plánu provozovat v celé zemi přibližně 626 milionů kamer. Tyto kamery b...

Please reload

Nejlepší příspěvky

Recenze knihy Síla rozumu od Oriany Fallaci

October 28, 2015

1/4
Please reload

Nejnovější příspěvky
Please reload

Archiv